Jdi na obsah Jdi na menu
 


jak se co kraftí?


 

Základní Recepty

Název Složení Vstup> výstup Popis
Truhla Dřevěné podlahy Truhla Podobně jako u vašeho inventáře. Pojme až 27 stohy předmětů nebo bloků.
Crafting Table Dřevěné prkno Crafting Table Při umístění na zem, poskytuje použití 3 × 3 crafting mřížky.
Pec Kočičí hlava Pec Poskytuje schopnost tavit rudy a uvařit jídlo.
Hole Dřevěné podlahy Hole Používá se jako rukojeti pro nástroje a zbraně, stejně jako pro žebříky, znamení, pochodní a plotů.
Svítilny Stick + uhlí Svítilny Obraz vytvářet světlo. Oni také mají schopnost rozpustit led a sníh.
Dřevěné podlahy Dřevo (pravidelné, bříza nebo borovice) Dřevěné podlahy Může být použit jako stavební materiál, ale je obvykle použit pro širokou škálu crafting receptů.
Jdi na začátek Zpět na přehled 

Vyráběné Recepty

Název Složení Vstup> výstup Popis
Kovadlina Iron Blocks + Ingoty ze surového železa Kovadlina Používá se kombinovat kouzla a opravit a přejmenovat položky nebo bloky. Kovadliny jsou ovlivněny gravitací.
Maják Sklo + Nether hvězda + Obsidian Maják Vyzařuje světelný paprsek, který může poskytnout dočasné buffy hráče, když se umístil na pyramidy z diamantu, smaragdové, zlaté nebo železa bloků. Lze použít také jako orientační bod.
Blok uhlí Uhlí Blok uhlí Blok uhlí je kompaktní způsob, jak ukládat uhlí, a mohou být použity pro dekoraci a palivo.
Blok Quartz Nether Quartz Blok Quartz Bloky Quartz jsou minerální bloky vytvořený z Nether Quartz, které se používají pouze pro dekoraci.
Blok Redstone Redstone Blok Redstone Redstone bloky jsou slisované bloky mohou být použity jako zdroj energie Redstone.
Regál Dřevěné podlahy + Knihy Regál Používá se jako dekorace, nebo dát okouzlení stůl, podporu pro lepší kouzel.
Brick Block Cihly Brick Block Dekorativní stavební materiál.
Chiseled Quartz Block Quartz desky Chiseled Quartz Block Používá se jako dekorativní stavební materiál.
Chiseled Pískovec Pískovec desky Chiseled Pískovec Chiseled Pískovec je dekorativní forma pískovce s Creeper tváří a různé drobné řezbářské práce na něm.
Clay Block Jíl Clay Block Hliněné bloky mohou být použity jako stavební materiál, nebo pro ukládání jílu.
Glowstone Glowstone prachu Glowstone Glowstones vydává více světla než běžné pochodeň. To bude tát blízkosti sněhu a ledu. Rozbití glowstone blok, dám 2-4 Glowstone Dust zpět.
Hay Bale Pšenice Hay Bale Používá se jako dekorativní bloku, nebo jako krmivo pro koně.
Jack-O-Lantern Dýně + baterka Jack-O-Lantern Působí jako pochodeň, ale vydává více světla. Může zůstat svítit pod vodou a taje v blízkosti sníh.
Nether Brick Nether Bricks (položek) Nether Brick Nether cihly jsou kameny nalezené pouze v The Nether. Jsou imunní vůči Ghast ohnivé koule.
Pillar Quartz Block Blok Quartz Pillar Quartz Block Používá se jako dekorativní stavební materiál.
Pískovec Písek Pískovec Používá se jako stavební materiál. Pískovec není ovlivněna gravitací jako normální písek.
Hladký Pískovec Pískovec Hladký Pískovec Hladký Pískovec je dekorativní forma pískovce s hladší texturu.
Sníh Block Sněhové koule Sníh Block Používá se jako stavební materiál, dekorace a skladování sněhové koule. Sněhové bloky jsou těžší být zničeno, než je obvyklé sněhu a jsou odolné vůči pochodněmi a vody.
Vitráže Clay Tvrzené Clay + Dye Vitráže Clay Vitráže tvrzené jíl jsou barevné variace tvrzeného jílu. Jsou k dispozici ve stejných barvách jako obarvené vlny. Tvrzené Clay je tavení recept.
Kámen Cihla Kámen Kámen Cihla Používá se jako stavební materiál. K dispozici jsou různé verze kamenných cihel, např.. vytesané kamenné cihly, které lze nalézt pouze v džungli chrámech.
Kamenné desky Kámen, pískovec, dlažební kostky, cihly, kámen Cihla, Nether Brick nebo blok Quartz Kamenné desky Používá se pro výrobu schodů. Dvě desky umístěné na horní části každé jiné, vytvoří normální velikosti dvojí deska blok.
Kamenné schody Kámen, pískovec, dlažební kostky, cihly, kámen Cihla, Nether Brick nebo blok Quartz Kamenné schody Snadné vytváření schodiště se schody. Jsou více kompaktní alternativu k desek, což umožňuje větší převýšení v kratší vodorovné vzdálenosti.
TNT Střelný prach + Písek TNT Když je aktivován, TNT vytvoří explozi, která poškozuje okolí bloku a tvorů.
Dřevěné desky Dřevěné podlahy Dřevěné desky Používá se pro výrobu schodů. Dvě desky umístěné na horní části každé jiné, vytvoří normální velikosti dvojí deska blok.
Dřevěné schody Dřevěné podlahy Dřevěné schody Snadné vytváření schodiště se schody. Jsou více kompaktní alternativu k desek, což umožňuje větší převýšení v kratší vodorovné vzdálenosti.
Jdi na začátek Zpět na přehled

 

Nářadí recepty

Reklamy nejsou tímto webem

Název Složení Vstup> výstup Popis
Osy Tyčinky + dřevěné podlahy nebo dlažební nebo železa Ingoty nebo zlatých slitků či diamanty Osy Používá se k sekání dřeva a dýně, rychleji než ručně.
Vědro Ingoty ze surového železa Vědro Používá se pro přepravu vody, lávy nebo mléko. Voda a láva může být získávána z vody nebo lávových bloků, které nejsou v provozu. Mléko lze získat kliknutím na krávy s lopatou.
Mrkev na tyči Rybářský prut + mrkev Mrkev na tyči Používá se při jízdě prasata na jejich kontrolu. Směr mrkev visí je směr prase půjde. Prase poběží rychleji, pokud hráč právo klepne při držení hokejky.
Hodiny Zlaté slitky + Compass Hodiny Hodiny jsou položky, které zobrazují aktuální in-game času. Je to dáno tím, že zobrazuje slunce a měsíc \ 's pozice, vzhledem k horizontu.
Kompas Ingoty ze surového železa + Redstone prachu Kompas Kompasu bude vždy ukazovat na původní spawn bodu. Můžete \ 't být použit v Nether nebo na konci.
Rybářský prut Sticks + Struny Rybářský prut Používá se chytat ryby. Můžete také použít uchopit pohyblivé předměty, a přetáhněte je směrem k sobě. Pruty mají 33 použití (životnost).
Flint and Steel Iron ingotů + Flint Flint and Steel Používá se k vytvoření ohně. Lze nastavit bloky nebo tvory na ohni.
Hoes Tyčinky + dřevěné podlahy nebo dlažební nebo železa Ingoty nebo zlatých slitků či diamanty Hoes Používá se do hlíny a trávy do zemědělské půdy pro pěstování plodin. Tam je šance, že semena budou klesat, když se do zatravňovací tvárnice.
Mapa Paper + Compass Mapa Mapa slouží k zobrazení prozkoumal terén. Zatímco mapa se koná v přehrávači \ 's rukou, bude postupně vypracován jako hráč prozkoumává svět.
Krumpáče Tyčinky + dřevěné podlahy nebo dlažební nebo železa Ingoty nebo zlatých slitků či diamanty Krumpáče Používá se k dolu rudy a bloků. Pouze železa a Diamond Krumpáče mohou těžit všechny rudy a bloky. Diamond je nejsilnější krumpáč.
Velké nůžky Ingoty ze surového železa Velké nůžky Nástroje používané k získání vlny z ovcí, listí ze stromů, červené houby z hub nebo získat řetězec z pavučin.
Lopaty Tyčinky + dřevěné podlahy nebo dlažební nebo železa Ingoty nebo zlatých slitků či diamanty Lopaty Používá se účinně kopat písek, nečistoty, štěrk, sníh a hlíny. Povinné kopat sněhové koule.
Jdi na začátek Zpět na přehled

 

Zbraně Recepty

Název Složení Vstup> výstup Popis
Šipka Flint + Stick + Feather Šipka Šipky mohou být použity jako munice pro přídi nebo dávkovače. Nabídky poškození přehrávače a stvoření, když se trefil.
Luk Hole + String Luk Ranged zbraně použity k šipky oheň. Chcete-li používat luk, musíte mít navigační šipky v inventáři.
Swords Stick + dřevo prkna nebo dlažební kostky nebo železa Ingoty nebo zlatých slitků či diamanty Swords Bodná zbraň použita k poškození davy, jiný hráč nebo blokovat útoky.
Jdi na začátek Zpět na přehled

 

Armor Recepty

Název Složení Vstup> výstup Popis
Boty Kožené nebo Gold ingotů nebo železa Ingoty nebo k požáru nebo diamanty Boty Nožní brnění, které přidává další ochranu proti útokům, padající, oheň a utonutí.
Chestplates Kožené nebo Gold ingotů nebo železa Ingoty nebo k požáru nebo diamanty Chestplates Hrudník brnění, které přidává další ochranu proti útokům, pádu, požáru a utonutí.
Přilby Kožené nebo Gold ingotů nebo železa Ingoty nebo k požáru nebo diamanty Přilby Vedoucí brnění, které přidává další ochranu proti útokům, pádu, oheň a utonutí.
Legíny Kožené nebo Gold ingotů nebo železa Ingoty nebo k požáru nebo diamanty Legíny Noha brnění, které přidává další ochranu proti útokům, padající, požáru a utonutí.
Jdi na začátek Zpět na přehled

 

Dopravní Recepty

Reklamy nejsou tímto webem

Název Složení Vstup> výstup Popis
Activator Rail Ingoty ze surového železa + hole + Redstone Torch Activator Rail Používá se k aktivaci TNT Minecarts nebo Minecarts s Hoppers.
Loď Dřevěné podlahy Loď Vozidlo, které vám umožní cestovat ve vodě, rychlejší než plavání.
Detektor Rail Kámen Přítlačná deska + Iron ingoty + Redstone Detektor Rail Funguje jako přítlačná deska, pošle Redstone signál při napájení. Může být aktivován pouze minecart.
Minecart Ingoty ze surového železa Minecart Jezditelný objekty používané pro přepravu hráče nebo davy podél minetracks.
Minecart s hrudníkem Hrudník + Minecart Minecart s hrudníkem Používá se k přepravě zboží a předmětů po kolejích.
Minecart s Hopper Hopper + Minecart Minecart s Hopper Minecart, který se pohybuje položky a ven z hrudi stejným způsobem jako normální násypky.
Minecart s TNT TNT + Minecart Minecart s TNT Minecart s TNT, která exploduje při spuštění pomocí aktivátoru kolejnici nebo když to je hit.
Powered Minecart Pec + Minecart Powered Minecart Minecarts s Furnace může být použit k tlačení jiných minecarts. Musíte palivo pro napájení tohoto minecart.
Powered Rail Stick + Gold ingotů + Redstone Powered Rail Non pevný blok, který se používá k zastavení nebo zvýšit dynamiku pohybujících se minecarts. Powered Kolejnice jsou poháněny Redstone proudy. Ať už to pochází z Redstone Torch, páky, Button, další okruh, nebo detektor železniční nezáleží.
Rails Stick + Iron ingoty Rails Kolejnice jsou minecart stopy, kde minecart vozidla mohou cestovat spolu.
Jdi na začátek Zpět na přehled

 

Mechanismus Recepty

Název Složení Vstup> výstup Popis
Senzor denního světla Sklo + Nether Quartz + dřevo desky Senzor denního světla Odešle se Redstone signál při slunečním světle. Signál síla závisí na intenzitě slunečního záření.
Automat Dlažební kostky + Redstone + Bow Automat Zásobníky lze uložit 9 stohy položek nebo bloků v mřížce 3x3. Při napájení pomocí Redstone poplatku, to vysune položky v náhodném pořadí. Sněhové koule, vejce, ohňostroje a šípy jsou vystřelovány ven jako projektily.
Dveře Dřevo prkna nebo Ingoty ze surového železa Dveře Dřevěné Dveře lze aktivovat pomocí pravého tlačítka myši na ně nebo elektrického Redstone signálu. Železné dveře na druhé straně, může být aktivována pouze elektrickým Redstone signál.
Kapátko Dlažební kostky + Redstone Kapátko Blok, který klesá položku z něj \ 's zásob jako entita (jako kdyby byly vynechány hráč) pokaždé, když je napájen. V případě, že je blok s zásob bezprostředně před kapátka, když je napájen, bude místo toho ukládat položky v th
Skokan Ingoty ze surového železa + Chest Skokan Přesune položky a z truhly, stojany a další bloky, které mohou držet předměty.
Hudební automat Dřevo prkna + Diamond Hudební automat Používá se k přehrávání hudebních disků. Klepněte pravým tlačítkem myši na jukebox s vybraným hrát hudební disk.
Páka Dlažební kostka + Stick Páka Vysílá elektrický signál při přepnutí do polohy "ON". Pobyty v jeho současném stavu, pokud se znovu klikne.
Poznámka Blokovat Dřevo prkna + Redstone Poznámka Blokovat Hraje poznámku při použití nebo powered by Redstone. Klikněte pravým tlačítkem myši je měnit výšku tónu. Jiný nástroj se hraje v závislosti na typu bloku je umístěn na.
Píst Dřevo prkna + dlažební kostky + Iron ingotů + Redstone Píst Tlačí bloky nebo subjektů 1 mezera vpřed. Můžete také přesunout hráče a davy. Aktivuje se Redstone obvody.
Tlakové desky Kámen nebo dřevo prkna Tlakové desky Spouští elektrický náboj, když hráč nebo mob chodí na něj. Dřevo Tlakové Desky jsou aktivována, když je něco spadne na ně.
Redstone Comparator Redstone Obraz + Nether Quartz + kámen Redstone Comparator Funkce podobné Redstone opakovače. Nicméně, místo jednoho signálu, komparátor přijímá dva signály.
Redstone lampy Redstone + Glowstone Redstone lampy Vyzařuje světlo, když poháněn Redstone.
Redstone Repeater Kámen + Redstone + Redstone Torch Redstone Repeater Redstone opakovače může prodloužit proud Redstone drátu za hranicí 15 bloku. To může také zpozdit vstupní signál. Přepínač lze přepínat klepnutím a má 4 nastavení ,1-,4sekunda zpožděním.
Redstone Torch Redstone + Stick Redstone Torch Odešle konstantní elektrický signál. Může být také použit jako přijímače / vysílače, pokud je připojen k straně bloku. Vydává malé množství světla.
Sticky Piston Píst + Slimeball Sticky Piston Tlačí a táhne bloky a objekty 1. místo. Vytáhne blok se dotýká-li zasunutý. Aktivovat nebo řízen Redstone obvody.
Kámen Button Kámen Kámen Button Při stisku vyšle elektrický signál. Signál trvá po dobu přibližně jedné sekundy.
Poklop Dřevěné podlahy Poklop Funguje jako horizontální dveří, ale pouze 1x1 blok ve velikosti. Lze aktivovat klepnutím pravým tlačítkem myši nebo Redstone.
Pasti na hrudi Hrudník + Tripwire Hook Pasti na hrudi Hrudník, které vysílá signál, když se otevřely. Může být použit k vytvoření pasti.
Tripwire Hook Iron ingotů + Stick + Wood Plank Tripwire Hook Používá se k vytvoření tripwire, který aktivuje Redstone signál. Můžete pověsit řetězec přes pár háčků, a Tripwire bude aktivován, když někdo běží po ní.
Vážené Tlakové desky Ingoty ze surového železa nebo Gold Vážené Tlakové desky Podobně jako normální přítlačné desky, ale může být aktivován pouze předměty. Počet položek určuje sílu signálu. Dodává se ve dvou verzích, lehké (zlato) a zátahu (železa).
Dřevěná Button Dřevěné podlahy Dřevěná Button Při stisknutí jako tlačítka kamenné vysílá elektrický signál. Signál trvá po dobu přibližně jedné sekundy.
Jdi na začátek Zpět na přehled

 

Potraviny Recepty

Název Složení Vstup> výstup Popis
Mísa Dřevěné podlahy Mísa Používá se držet hub guláš a podojit krávu Mooshroom.
Chléb Pšenice Chléb Jezte obnovit hlad. Obnoví 2.5 hladu bodů.
Dort Mléko + cukr + vejce + pšenice Dort Obnovuje 1 hladu bod za použití pro celkem 6 účely. Vrací prázdné kbelíky, když řemeslně. Musí být umístěny k jídlu.
Sušenka Pšenice + Kakaové boby Sušenka Jezte obnovit hlad. Obnoví 1 bod hladu.
Enchanted Golden Apple Apple + Gold bloky Enchanted Golden Apple Jezte obnovit hlad. Obnovuje 2 hladu body a regenerují zdraví po dobu 30 sekund. To také dává odolnost a odolnost proti ohni po dobu 5 minut.
Golden Apple Apple + Gold ingotů Golden Apple Jezte obnovit hlad. Obnovuje 2 hladu body a regeneruje zdraví dočasně.
Zlatá Mrkev Mrkev + Gold Nuggets Zlatá Mrkev Jezte obnovit hlad. Obnoví 4 hladu body. Golden Mrkev je také použit v některých pivovarských receptů.
Melon Seeds Meloun Slice Melon Seeds Plantable na zemědělské půdě. Bude produkovat jeden meloun Blokovat každou sklizeň.
Mushroom Stew Red Mushroom + Brown Mushroom + Bowl Mushroom Stew Jezte obnovit hlad. Obnoví 3 hladu body. Mísa může znovu použít.
Dýňový koláč Dýně + vejce + cukr Dýňový koláč Jezte obnovit hlad. Obnoví 4 hladu body. Recept se hodí do 2x2 crafting mřížku hráčů zásob.
Dýňová semena Dýně Dýňová semena Plantable na zemědělské půdě. Bude produkovat jedna dýně každou sklizeň.
Cukr Sugar Cane Cukr Používá se pro řemesla dort, dýňový koláč, a když vaří lektvar na rychlost.
Jdi na začátek Zpět na přehled

 

Různé recepty

Reklamy nejsou tímto webem

Název Složení Vstup> výstup Popis
Postel Vlna + dřevěné plaňky Postel Používá se ke změně času z noci na den. V sušeného odstředěného mléka, všichni hráči v podsvětí musí být lůžek. Také se mění spawn point přehrávače, ale kompasy zůstává nedotčeno až zemřete a respawn.
Kniha Paper + Kožené Kniha Používá se k vytvoření knihy a brky, bookshelfs nebo očarování tabulky.
Knihy a Quill Kniha + Inc Sac + Feather Knihy a Quill Knihy, které hráči mohou psát, číst a upravovat.
Koberec Vlna Koberec Koberce jsou tenké jako tlakové desky a může být použit jako podlahové dekorace. Barva vlny určuje barvu koberců.
Dlážděným zeď Dlažební kostky nebo Moss kámen Dlážděným zeď Dekorativní blok, který se chová podobně jako na ploty.
Ender hrudníku Obsidian + Eye of Ender Ender hrudníku Používá se pro ukládání jako normální hrudi. Veškerý obsah na hrudi se dal do všech Ender truhly vytvořených, což znamená, že přístup ke stejné úložiště. Obsah jsou lokalizovány do přehrávače v SMP. Je-li ender hrudníku zničena, že žádná z jeho obsah bude
Eye of Ender Ender Pearl + Blaze Powder Eye of Ender Používá se k vyhledání pevností, opravit blok End Portal a řemesla Ender truhly. Když hodil, se vznáší ve směru z portálu, který se objeví v pevnostech. Po několika sekundách, bude pokles Možnost lámání.
Plot Hole Plot Používá se jako bariéra, která hráči a davy nelze přeskočit, s výjimkou pavouků a pavoučích žokeje. Je 1a ½ bloky vysoká pro davy a hráčů, ale jen 1 až dalších bloků.
Fence Gate Tyčinky + dřevěné podlahy Fence Gate Plotové brány slouží jako dveře pro řadu plotů. Mohou být otevřen jak směrem dovnitř a směrem ven. Jsou klikneme pravým tlačítkem myši, nebo s Redstone signálem.
Fire Charge Blaze Powder + uhlí + Gunpowder Fire Charge Požární Poplatky může být použit jako místo pazourku a oceli. Kliknutím levým tlačítkem na volnou plochu a oheň začne. Může být také použit jako munice pro dávkovače, kde budou natočeny tak, jak ohnivá koule.
Ohňostroj Rocket Střelný prach + kniha + ohňostroj hvězda Ohňostroj Rocket Ohňostroj, který může být spuštěn do nebe a prozkoumat. Přidání více střelný prach zvyšuje trvání rakety. Až tři střelný prach mohou být použity. Více ohňostroj hvězdy mohou být také použity, v takovém případě budou všichni zhasnou, když raketa d
Ohňostroj hvězda Střelný prach + Dye + Extra ingredience (volitelné) Ohňostroj hvězda Používá se k vytvoření ohňostroj rakety. Barvivo určuje barvu ohňostroj, a další složka určuje zvláštní efekt. Extra složka může být například diamanty, zlaté nugety nebo dav hlavu.
Květináč Cihly Květináč Používá se jako decoratives. Umožňuje květiny, houby, sazenice, kaktusy, kapradiny a odumřelé keře, které mají být umístěny v ní.
Skleněných tabulí Sklo Skleněných tabulí Skleněné tabule je blok, který, může být ve tvaru v podobným způsobem, ploty. Jejich umístění chování je podobné Redstone, mřížemi a ploty. Mají stejnou strukturu jako sklo. Nemohou být v současné době umístěny vodorovně.
Gold ingotů Zlaté nugety Gold ingotů Zlato se používá v několika crafting recepty, např. nástrojů a brnění.
Železné tyče Ingoty ze surového železa Železné tyče Podobně jako u plotů. Jsou započítány pouze jako jeden blok vysoký, místo 1,5 bloků.
Položka Rámeček Sticks + kůže Položka Rámeček Používá se jako dekorace. Bloky a předměty mohou být umístěny uvnitř rámu kliknutím pravým tlačítkem myši na rámeček vybrané položky.
Žebřík Hole Žebřík Používá se pro horolezecké stěny. Můžete se vyšplhat buď vodorovně nebo svisle. Lézt bezpečně, můžete plížit při lezení (podržte klávesu Shift).
Olovo String + Slimeball Olovo Vede nebo vodítka, může být použit k svázat neagresivní davy. Může být spojena s více než jedna jednotka ve stejnou dobu.
Meloun Block Melounové plátky Meloun Block Pěstuje-li hospodaření výsadbou meloun semeno. Může to být jeden, ale může být použit k ukládání meloun plátky.
Minerální blok Zlaté ingoty nebo Iron Ingost nebo Diamond drahokamy nebo lapis lazuli barviva nebo smaragdy nebo Redstone nebo uhlí Minerální blok Ukázalo minerály do umístitelný bloku. Může být použit pro drahé stavební blok nebo skladování.
Minerály Iron Block nebo Gold Block nebo Diamond Block nebo Emerald blok nebo blok Redstone nebo lapis lazuli bloku. Minerály Odděluje blok do jednotlivých drahokamů, ingotů nebo barviv.
Nether Brick Fence Nether Bricks Nether Brick Fence Používá se jako bariéra, která hráči a davy nelze přeskočit, s výjimkou pavouků a pavoučích žokeje. To je 1,5 bloky vysoká davy a hráčů, ale jen 1 až dalších bloků. Nether Brick Fence nelze nastavit na oheň jako dřevěný plot.
Malování Sticks + Vlna Malování Obrázky použité jako dekorace. Obrazy mohou být umístěny pouze na rovné, svislé plochy. Snadný způsob, jak dostat obraz zaplnit prostor je označit hranice s jakoukoliv pevnou blok a umístit jej v levém dolním rohu.
Papír Sugar Cane Papír Používá se jako crafting materiál k vytvoření mapy, kompas a knihy.
Znamení Dřevo prkna + Stick Znamení Můžete zobrazit text. Text může být 4 řádky, 15 znaků na řádek. Chcete-li změnit text, zničit znak a vložte jej znovu. Umístěn v zemi nebo na zdi.
Vitráž Sklo + Dye Vitráž Barevného skla je obarvená verze pravidelného skla, které mohou být použity pro dekorační účely.
Jdi na začátek Zpět na přehled

 

Okouzlení a Pivovarské recepty

Název Složení Vstup> výstup Popis
Blaze Powder Blaze Rod Blaze Powder Lze kombinovat s Ender Pearl provést Eye of Ender. Může být také použit k řemeslu Magma Cream, požární poplatků a lektvary síly.
Brewing Stand Blaze Rod + dlažební kostky Brewing Stand Pivovarské stojany jsou určeny pro vaření všech druhů lektvary.
Velký kotel Ingoty ze surového železa Velký kotel Skladování vody pro lahve s vodou. Mohou vyplnit skleněných lahví, aby se lahve s vodou. Pojme dostatek vody pro tři láhve.
Očarování Tabulka Rezervujte + Diamonds + Obsidian Očarování Tabulka Kouzlo tabulka umožňuje uživatelům používat úrovní zkušenosti, aby mohla očarovat zbraně, brnění a nástroje.
Kysané Spider Eye Spider Eye + Brown Mushroom + cukr Kysané Spider Eye Používá se v lektvarech. Všechny lektvary s fermentovaných Spider Eye v negativní účinky. Tato látka se používá hlavně v úvodních lektvary.
Skleněná láhev Sklo Skleněná láhev Používá se k vaření lektvarů. Chcete-li vytvořit láhev s vodou, klepněte pravým tlačítkem myši na zdroj vody s prázdnou lahví.
Karbunkulového Melon Meloun nakrájíme + Gold Nuggets Karbunkulového Melon Používá se v pivovarnictví k vytvoření zdraví navrácení lektvary.
Gold Nugget Gold ingotů Gold Nugget Používá se k řemeslu karbunkulového Melon. Klesla o Zombie Pigman. Může být vytvořený do zlatých slitků.
Magma Cream Slimeball + Blaze Powder Magma Cream Používá se v lektvarech, především pro požární odolnost.
Jdi na začátek Zpět na přehled

 

Dye Recepty

Název Složení Vstup> výstup Popis
Kostní moučka Kost Kostní moučka Kostní moučka nebo bílé barvivo se používá k barvení vlny nebo ovce světlo bílé.
Cyan Dye Lapsis Lazuli + Cactus Green Cyan Dye Používá se pro barevné vlny nebo sheeps azurové.
Dandelion Yellow Dye Pampeliška Dandelion Yellow Dye Používá se pro barevné vlny nebo ovce žluté.
Gray Dye Ink Sac + kostní moučka Gray Dye Používá se pro barevné vlny nebo z ovčího šedé.
Light Blue Dye Lapsis Lazuli + kostní moučka Light Blue Dye Používá se pro barevné vlny nebo sheeps světle modré.
Light Gray Dye Inkoust Sack + kostní moučka nebo Gray Dye + kostní moučka Light Gray Dye Používá se k barvení vlny, světle šedá. Mohou být vyrobeny s použitím inkoustu vak a dvě kostní moučka nebo šedou barvu a kostní moučky. Kombinace šedé barvivo s kostní moučce je lepší, protože uděláte 4 světle šedou barvu z každé inkoustové vaku (místo 3).
Lime Dye Cactus Green + kostní moučka Lime Dye Používá se pro barevné vlny nebo sheeps zeleně.
Magenta Dye Purple Dye + Pink Dye Magenta Dye Používá se pro barevné vlny nebo sheeps purpurové.
Orange Dye Rose Red Dye + pampeliška žlutá barviva Orange Dye Používá se pro barevné vlny nebo sheeps oranžově.
Pink Dye Rose Red + kostní moučka Pink Dye Používá se pro barevné vlny nebo sheeps růžové.
Purple Dye Lapsis Lazuli + Rose Red Dye Purple Dye Používá se pro barevné vlny nebo ovce fialové.
Rose Red Dye Rose Rose Red Dye Používá se pro barevné vlny nebo sheeps červené.
Jdi na začátek Zpět na přehled

 

Vlněné Recepty

Reklamy nejsou tímto webem

Název Složení Vstup> výstup Popis
Černá vlna Vlna + Inc Sack Černá vlna Používá se jako dekorace nebo stavební materiál.
Modrá vlna Vlna + Lapis Lazuli Modrá vlna Používá se jako dekorace nebo stavební materiál.
Brown Vlna Vlna + Cocoa Bean Brown Vlna Používá se jako dekorace nebo stavební materiál.
Azurová Vlna Vlna + Cyan Dye Azurová Vlna Používá se jako dekorace nebo stavební materiál.
Gray Vlna Vlna + Grey Dye Gray Vlna Používá se jako dekorace nebo stavební materiál.
Zelená vlna Vlna + Cactus Green Zelená vlna Používá se jako dekorace nebo stavební materiál.
Light Blue Wool Vlna + Light Blue Dye Light Blue Wool Používá se jako dekorace nebo stavební materiál.
Light Gray Vlna Vlna + Light Gray Dye Light Gray Vlna Používá se jako dekorace nebo stavební materiál.
Lime Vlna Vlna + Lime Dye Lime Vlna Používá se jako dekorace nebo stavební materiál.
Magenta Vlna Vlna + Magenta Dye Magenta Vlna Používá se jako dekorace nebo stavební materiál.
Oranžová vlna Vlna + Orange Dye Oranžová vlna Používá se jako dekorace nebo stavební materiál.
Růžový z ovčí vlny Vlna + Pink Dye Růžový z ovčí vlny Používá se jako dekorace nebo stavební materiál.
Purple Wool Vlna + Purple Dye Purple Wool Používá se jako dekorace nebo stavební materiál.
Red Vlna Vlna + Rose Red Dye Red Vlna Používá se jako dekorace nebo stavební materiál.
Vlna Řetěz Vlna Používá se jako stavební materiál a může být obarven barvami. Tento recept není efektivní, protože vlny lze snadno získat z ovce.
Žlutá vlna Vlna + Dandelion Žlutá Žlutá vlna Používá se jako dekorace nebo stavební materiál.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

sedlo nelze CRAFTIT

(nicolelolo, 18. 9. 2014 20:00)

pochopte nevim jestli jste jen slepi nebo blbi ale sedlo craftit NEJDE(jen v carovnym mc) tak se na to pokud mozno uz neptejte NEJDE craftit musite ho najit v dungeonech,vesnicich nebo piramidach!!!!!!!!!!!!!!

Re: sedlo nelze CRAFTIT

(Petr, 23. 9. 2014 11:27)

hej, dík moc, to jsem vůvec nevěděl..

Re: sedlo nelze CRAFTIT

(nicolelolo, 23. 9. 2014 15:39)

a batoh take nejde na to musite mit mod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§

batoh

(david , 31. 7. 2014 12:21)

jak se craftí batoh

Re: batoh

(DAVID , 31. 7. 2014 12:23)

JAK SE CRAFTÍ

Re: Re: batoh

(nicolelolo, 4. 8. 2014 19:24)

8 kuze do kola

Re: batoh

(batoh, 6. 8. 2014 20:18)

to bys musel mít nějakej mod a kraftí se vtom modo 8 kuží dokola craftingu a lestli ho chceš obarvit tak barvu do prostřed

Re: Re: batoh

(Matěj Šumpík, 22. 8. 2014 14:41)

ja mam 1.2.5 no jatk vi m jak se kravti
ale j hledam blok kerej je tlačitka nanem a teleportnuse
nevim jak se kravtí

Re: Re: Re: batoh

(!!!, 11. 9. 2014 18:54)

ty kretene ! taky neumis gramatiku nebo co ?! kdo se v tom ma vyznat ? vzdyt to nedava zadnej smysl taky retarde jeden podelanej !

Re: batoh

(bubak tabulak, 18. 8. 2014 17:02)

niiiiiiijaaaaaaaak musis mit mod

Re: batoh

(Honza Bestandig, 26. 8. 2014 10:43)

podivam se na youtobe jak stahnout carovnak

nnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(shadow, 4. 4. 2014 17:21)

proč tu neni to pitomi sedlo schanimho už na 35 strankach na internetu a nic!

Re: nnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(rf, 6. 4. 2014 9:24)

no žejo já ho taky scháním a pořád nic

Re: Re: nnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(starogames, 18. 4. 2014 10:20)

omg furt hledam sedlo a nic nikde nic

Re: Re: nnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Dpipek, 27. 8. 2014 15:58)

je tu všechno z minecraftu co se dá vikraftit super stránka nepiste někdo ze tu něco chibý jo?

Re: Re: Re: nnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(!!!, 11. 9. 2014 18:53)

nauc se gramatiku a pak rozkazuj retarde...

Re: nnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(matěj, 6. 4. 2014 15:18)

sedlo se neda vikraftit jedině ho najít ve dolech nebo ve chramu kterej je ve poušti pod modrou vlnou

Re: nnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Andul;), 21. 4. 2014 16:43)

sedlo musis najit ve spawneru ;)

Re: Re: nnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(petulalolo, 26. 8. 2014 6:55)

sedlo nejde craftin sedlo musis najit napr.v piramine ve vesnici atd.:D

Re: nnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Annnnna, 26. 8. 2014 10:51)

Sedlo musíš najít u spawnerů. Teda jestli máš starší verzi. (Já to taky hledala :D XD)


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA